Plant Juices for the Whole Family

Filter & sort

Price Brands Certifications
Filter

Plant Juices: 3 items

Obsthof Retter Organic Root Elixir with Garlic

Obsthof Retter Organic Root Elixir with Garlic, 500 ml

  • Freshly pressed
  • Free from artificial flavourings
  • Enjoy neat or mix with water
CHF 18.40 CHF 20.50 (CHF 36.80 / l)

Delivery by October 09

Retterchen Organic Root Elixir with Garlic

Obsthof Retter Retterchen Organic Root Elixir with Garlic, 190 ml

  • No added sugar
  • Distinctive, spicy intensity
  • Unmistakable character
CHF 9.15 CHF 10.15 (CHF 48.16 / l)

Delivery by October 09

Organic Artichoke Plant Juice, not from concentrate

Obsthof Retter Organic Artichoke Plant Juice, not from concentrate, 250 ml

  • Bold flavour
  • Gently pressed
  • For everyday use
CHF 17.47 CHF 19.40 (CHF 69.88 / l)

Delivery by October 09