Lipton - Ice Tea Cold
Ice Tea Cold: 3 items
Lipton Ice Tea Cold Peach, 10 tea bags (35 g)
- Sweet peach flavour
- Easy to prepare
- Refreshing taste
CHF 3.40 (CHF 97.14 / kg)
Delivery by October 08
Lipton Ice Tea Cold Hibiscus Raspberry, 10 tea bags (35 g)
- Fruity berry flavour
- Cold infusion
- Long-lasting taste
CHF 3.40 (CHF 97.14 / kg)
Delivery by October 08
Lipton Ice Tea Cold Green Tea Mint Lime, 10 tea bags (35 g)
- Fresh flavours of mint and lime
- Cold water infusion
- 8-hour flavour
CHF 3.40 (CHF 97.14 / kg)
Delivery by October 08
Magazine Articles:
Discover Piccantino:
-
Switzerland: Free standard delivery from CHF 69.90
-
Delivery in 3 business days.
More than 13.000 products
Secure payments
with SSL encryption technology