TEEKANNE - Ginger Teas
Classic and spicy to tangy and fruity tea blends with ginger
Ginger: 3 items
TEEKANNE Ginger and Turmeric, 18 tea bags (32,40 g)
- Deep, rich flavour
- Invigorating warmth
- Carefully selected ingredients
CHF 2.55 (CHF 78.70 / kg)
Delivery by October 08
TEEKANNE Ginger, 18 tea bags (36 g)
- For warming tea moments
- Natural recipe
- Aromatic and refreshing
CHF 2.55 (CHF 70.83 / kg)
Delivery by October 08
TEEKANNE Ginger and Lemon, 20 tea bags (35 g)
- Bright freshness & gentle warmth
- Rich in essential oils
- An aromatic, refreshing infusion
CHF 2.55 (CHF 72.86 / kg)
Delivery by October 23
Magazine Articles:
-
Switzerland: Free standard delivery from CHF 69.90
-
Delivery in 3 business days.
More than 13.000 products
Secure payments
with SSL encryption technology